Vizyon ve Misyonumuz

                             Vizyon / Misyon

Elektronik kart üretiminde millileşme ve ülkemize bu sektörde hizmet verme amacı ile faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Parlak fikirleri somut ürünlere dönüştürmek bizim için önemlidir.

Tasarladığımız ve ürettiğimiz kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak yurt içi ve yurt dışı pazarındaki yerimizi arttırmak istiyoruz.   

Teknoloji üretilen her alanda büyüme ve gelişmenin öncüsü olma misyonuyla çıktığımız yolumuza tam sürat devam etmekteyiz. 

Farklı, çekici, fonksiyonel, sade, dayanıklı, ekonomik, akıllı, üretimi kolay, çevre dostu ve uzun ömürlü.   Eğer bu şartları sağlayan bir tasarımımız varsa, modelleme ve prototip süreçlerini başlatırız. Prototipler istenilen sonucu vermiyorsa, ayarlama yapmaktan asla bıkmıyoruz ve asla pes etmiyoruz. 

Tasarım sürecindeki en önemli kural, konsepti ve müşteri gereksinimlerini tam olarak anlamaktır. Birkaç basit temel sorudan sonra gerekli araştırmayı kendimiz yapmayı tercih ediyoruz.

Sektör veya ölçek fark etmeksizin, sıfırdan elektronik, mekanik, ve yazılım içeren ürünler yaratıyoruz. Alternatif olarak, eski ürünlerinizi maliyet, verimlilik, işlevsellik, estetik ve üretim kolaylığı açısında mevcut trendleri karşılayacak şekilde modernize edebiliriz.

En önemli avantajlarımızdan birisi de askeri standartlar başta olmak üzere dünya çapındaki gereksinimleri karşılayan, yüksek kaliteli, teknolojik açıdan gelişmiş ürünler üretme kapasitesidir.

Oluşturulan her ürün, Kalite Standartlarımıza uygun olarak kapsamlı bir şekilde test edilir.

Yazılım, dijital tasarım, mekanik tasarım, elektronik kart tasarımı, analiz, prototip üretimi ve test yapabilen Ar-Ge merkezimiz ile yaratıcı bir şekilde güncel teknolojiyi takip ediyoruz. 

Yüksek Üretim kalitemiz ve yenilikçi, donanımlı, tecrübeli Ar-Ge ekibimizin desteğiyle firmalarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz

 

Başa dön