Elektronik Kart Tasarımı ve Yazılım

Milsan Elektronik olarak elektronik kart tasarımı ve üretimine dair tüm taleplerinize hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.
Gerek planladığınız veya gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir elektronik sistem veya cihaz  fikrinin “anahtar teslim” proje olarak gerçekleştirilmesini, gerekse var olan ürünlerinizin/sistemlerinizin geliştirilmesi, teknolojik olarak güçlendirilmesi, yurtdışı tedarikli ürünlerinizin yerlileştirilmesini sağlıyoruz.
“Tek Noktadan Çoklu Çözümler” sunabilen entegre yapımız sayesinde sadece tasarım desteği değil bir tasarımın hayata geçirilmesinde en kritik aşamalar olan PCB üretimi, komponent tedariği ve prototip üretimi gibi proje adımlarını da tasarım hizmetimizin doğal bir parçası olarak sunuyor ve en kısa sürede ve en uygun maliyetle gerçek çözümler sunuyoruz.

Tasarım Yenileme ve Kart modernizasyonu

-Devre şeması tasarımı
» Analog, dijital, Hibrit
PCB Tasarımı
» Tek Katlı
» Çok Katmanlı PCB (1– 16  )
» RS-274X ve RS-274D Gerber çıktıları
» EMC ve EMI gereklerine uyumluluk
» IPC – 2221/2 standartlarına uyumluluk
» IPC standartlarına uyumlu üretim dosylarının hazırlanması
» RoHS Uyumlu tasarım
– Komponent listesi belirleme ve maliyetlendirme
– Komponent Obselete Yönetimi ve ürün ömrü analizleri, raporlanması
– Teste uyumlu ve seri üretim odaklı devre tasarımı
– Teknik doküman ve raporlamalar
– Seri üretim ve/veya Saha testleri öncesi ESS                                             (Çevresel Etki Değerlendirme ) Testleri ile ön seri üretim

Yazılım Hizmetlerimizin Ana Başlıkları ve Yetkinliklerimiz :

Gömülü Yazılım Tasarımı
Bir gömülü sisteminin tamamının tasarımını sağlayabiliyoruz. Bunun için değişik işlemci mimarileri ile ve Texas Instruments, Atmel, Freescale, Microchip ve Intel gibi çeşitli mikrodenetleyici ve mikroişlemcilerle çalışma yetkinliğimizin yanında uygulamalarınıza özel kütüphaneler ve aplikasyonlar da geliştirebilmekteyiz.

→ UI/UX – Cihaz/Kullanıcı Arayüzü Tasarımı
Cihaz tasarımının kritik bir parçası olan kullanıcı arayüzlerini var olan en yeni teknoojilerle tasarımlarla sunabiliyoruz.Gömülü yazılım içerenler, web tabanlı çalışanlar  veya işletim sistemsiz arayüzler; hangisi sizin ihtiyacınızsa tüm bu arayüzlerin tasarımı için tecrübe ve çözümlerimizi paylaşmaya hazırız.

 

niğde elektronik kart üretim merkezi

Milsan Elektronik olarak; profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda elektronik kart tasarımı ve üretiminin her aşamasında sizlerle karşılıklı gerçekleştireceğimiz görüşmelerle en akılcı, ekonomik ve doğru çözümlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Başa dön