Elektronik Kart Tasarımı

Elektronik kart tasarımı ve üretimine dair tüm taleplerinize hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.
Gerek planladığınız veya gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir elektronik sistem veya cihaz  fikrinin “anahtar teslim” proje olarak gerçekleştirilmesini, gerekse var olan ürünlerinizin/sistemlerinizin geliştirilmesi, teknolojik olarak güçlendirilmesi, yurtdışı tedarikli ürünlerinizin yerlileştirilmesini sağlıyoruz.
“Tek Noktadan Çoklu Çözümler” sunabilen entegre yapımız sayesinde sadece tasarım desteği değil bir tasarımın hayata geçirilmesinde en kritik aşamalar olan PCB üretimi, komponent tedariği ve prototip üretimi gibi proje adımlarını da tasarım hizmetimizin doğal bir parçası olarak sunuyor ve en kısa sürede ve en uygun maliyetle gerçek çözümler sunuyoruz.

Tasarım Yenileme ve Kart Modernizasyonu

Devre Şeması Tasarımı
Analog, Dijital, Hibrit
Çok Katmanlı PCB (1– 16)
RS-274X ve RS-274D Gerber Çıktıları
EMC ve EMI Gereklerine Uyumluluk
IPC – 2221/2 Standartlarına Uyumluluk
RoHS Uyumlu Tasarım
Komponent Listesi Belirleme Ve Maliyetlendirme
Teste uyumlu Ve Seri Üretim Odaklı Devre Tasarımı

Gömülü Yazılım Tasarımı

Bir gömülü sisteminin tamamının tasarımını sağlayabiliyoruz. Bunun için değişik işlemci mimarileri ile ve Texas Instruments, Atmel, Freescale, Microchip ve Intel gibi çeşitli mikrodenetleyici ve mikroişlemcilerle çalışma yetkinliğimizin yanında uygulamalarınıza özel kütüphaneler ve aplikasyonlar da geliştirebilmekteyiz.

UI/UX – Cihaz/Kullanıcı Arayüzü Tasarımı

Cihaz tasarımının kritik bir parçası olan kullanıcı ara yüzlerini var olan en yeni teknojilerle tasarımlarla sunabiliyoruz. Gömülü yazılım içerenler, web tabanlı çalışanlar  veya işletim sistemsiz ara yüzler; hangisi sizin ihtiyacınızsa tüm bu ara yüzlerin tasarımı için tecrübe ve çözümlerimizi paylaşmaya hazırız.